שער חשמלי לבית פרטי

בית פרטי עם כניסה לחצר, לגינה או למקום חניה חייב להיות מצויד בשער איכותי וחזק. בעזרת השער אפשר לייצר הרתעה שתרחיק מהבית הפרטי ניסיונות גניבה ופריצה, כמו גם לשמור על מקומות החניה ועל הרכוש האישי.

מלבד האמור לעיל, בעלי בתים פרטיים מקבלים כיום הזדמנות לבחור את השער שמתאים להם מבין מגוון רחב של אפשרויות. הנה למשל כמה סוגי שערים שיכולים להתאים לבית פרטי ומופעלים עם מנוע חשמלי אמין ויציב:

א. שערי הזזה – שערי הזזה נפוצים גם בבתים פרטיים וגם בעסקים. היתרון של שער הזזה הוא תזוזה יציבה על מסילה קרקעית, אך החיסרון הוא שיש צורך בהמון מקום בצדדים לטובת הפתיחה והסגירה. עם זאת, ניתן גם לבחור שערי הזזה שלא באים במגע ישיר עם הקרקע אלא מכונים שערים מרחפים.

ב. שערי כנף – שערי כנף נפתחים קדימה ואחורה ולכן חוסכים במקום עבור גינות, חצרות או מקומות חניה שמורים של בתים פרטיים וצמודי קרקע. בנוסף, אפשר לבחור בין שער עם כנף אחת לבין שער עם שתי כנפיים. בכל מקרה, הפתיחה האופקית של שער חשמלי כזה אטרקטיבית לבעלי בתים פרטיים ויכולה להתאים גם בשכונות צפופות.

ג. שערי תריס – בעלי בתים פרטיים שמציבים את החיסכון במקום בראש סדר העדיפויות יבחרו שערי תריס. במנגנון הפעלה כזה התריס כולו עולה למעלה ונשמר בתוך תוף ייעודי, כך שאין צורך להקצות עבורו מקום בנפרד.

איך בוחרים את השער המתאים?

היכרות עם הסוגים השונים של שערים היא השלב הראשון בבחירת הפתרון שהכי מתאים עבור הבית הפרטי. בשלב השני, צריך להיכנס לעובי הקורה ולבדוק מה המפרט המלא של כל שער או באיזה אופן הכי טוב להשתמש בו. זה גם השלב שבו משווים בין המחירים של שערים חשמליים ובודקים את עלות ההתקנה ואת התאמת התשתית לדגם הנבחר.

בסופו של דבר, בחירת השער המתאים מתבצעת בכל מקרה בנפרד ובהתאמה אישית לבעלי הבית. בנוסף, שער מעלה את ערך הנכס של הבית הפרטי ולכן מהווה סוג של השקעה ולא הוצאה רגילה.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

קישור מקוצר:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *