ציפוי PVC לבריכה

יריעת PVC יכולה להתאים כציפוי וחיפוי עבור סוגים שונים של בריכות שחייה. יתרה על כך, בעזרת ציפוי PVC לבריכה ניתן להשיג יתרונות רבים וכדאי להכיר אותם:

א. התאמה לכל סוגי הבריכות – ציפוי PVC מתאים גם לבריכות בטון וגם לבריכות מתועשות. בגלל שהחיפוי עצמו מבוסס על יריעות שמקובעות לדפנות הבריכה בעזרת הלחמה, לא אמורה להיות בעיה להשתמש בו באופן מהיר ויעיל.

ב. עובי וחוזק – יריעת PVC סטנדרטית מגיעה לעובי של 1.5 מ"מ והיא מחוזקת ברשת פוליאסטר. השימוש ברשת פוליאסטר מגביר את העמידות של יריעות PVC והוא מסייע להן לשמור על נראות אטרקטיבית לכל אורך השנה, גם אחרי חשיפה ממושכת לשמש ואפילו בתנאי אקלים יחסית קיצוניים.

ג. מגוון צבעים וטקסטורות – קשה להתעלם מהערך הדקורטיבי של ציפוי PVC לבריכה בהשוואה לאלטרנטיבות הקיימות. נכון להיום, אפשר להשיג יריעות PVC כמעט בכל צורה, גודל, צבע וגוון וניתן להתאים את הטקסטורה שלה לסדר העדיפויות של הלקוחות.

ד. מניעת נזילות מים – אחת הסיבות להשתמש ביריעות PVC היא כדי למנוע נזילות מים. כאשר מחפים את הבריכה עם יריעה עבה וחזקה, מרוויחים את ההגנה מפני נזילות מים ומגבירים את העמידות בפני בלאי ושחיקה.

איך בוחרים ציפוי לבריכה?

בחירה נכונה של ציפוי PVC לבריכה היא משימה מורכבת מכפי שנהוג לחשוב. בשלב הראשון, כדאי להתאים את סוג היריעה לדרישות הקיימות ולגודל של הבריכה. כאן הדגש הוא על התאמת היריעה למפרט הטכני, כמו גם על השוואה בין סוגים שונים של יריעות באופן שעולה בקנה אחד עם הצרכים של הלקוחות.

בשלב השני, בודקים כמה עולה להתקין את היריעה. כאן ההבדל הוא בין רכישת ציפוי PVC לבריכה שאותו מתקינים באופן עצמאי באמצעות משיכה והידוק – לבין ציפוי לבריכות בטון ובריכות תעשייתיות.

אם מדובר בציפוי לבריכות בטון ובריכות תעשייתיות, צריך לתאם התקנה מקצועית ללא כיווצים וללא קפלים או בועות. בטווח הארוך, הלחמה של היריעות לדפנות חייבת להיות נקייה ואטומה כי רק כך ניתן ליהנות מהיתרונות של PVC מבחינת הגנה מפני השמש והאקלים.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

קישור מקוצר:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *