סוגי לוקרים למוסדות

מוסדות פרטיים וציבוריים בכל רחבי הארץ זקוקים לפתרונות אחסון וקיבול. בין היתר, אפשר לראות את השילוב של פתרונות וארונות מן הסוג הזה בבתי ספר, בבתי חולים, במרכזי קאנטרי ועוד. בנוסף, יש ביקוש גבוה לסוגים שונים של לוקרים גם בבנייני משרדים ועסקים ואפשר לשלב אותם בבנייני מגורים משותפים.

הדרך הנכונה לנצל את היתרונות של פתרונות אחסון וקיבול למוסדות היא לבחור אותם בצורה נכוננה. אם רוצים לעשות את זה, צריך להכיר את ההבדלים בין הלוקרים השונים:

א. טביעת אצבע – הדגם החדש ביותר של פתרונות קיבול מאפשר פתיחה וסגירה באמצעות טביעת אצבע. זה למשל משולב עם אמצעי תשלום מסוים כאשר מציבים את פתרונות האחסון בנמלי תעופה, אך יכול לסייע בכל מקום שבו הגישה לארונות מוגבלת.

ב. דגם אלקטרוני – אפשרות קלאסית יותר היא לשלב במוסדות הפרטיים והציבוריים ארונות שננעלים באמצעות קוד לבחירה. גם כאן הדגש הוא על שימוש חוזר לכל אורך היום, אך היתרון הוא חיסכון בזמן בכל הנוגע להפעלה ראשונית בהשוואה למנעול הביומטרי.

ג. מטבעות – אם מעדיפים פתרונות אחסון חד פעמיים ולא פחות מאובטחים ונגישים, כדאי להשתמש בכאלה שננעלים באמצעות תשלום במטבעות של חמישה או עשרה שקלים. את זה רואים לעיתים קרובות בחופי ים, במועדונים ובמסיבות והם מתאימים גם לאחסון של ציוד אישי.

ד. קוד או מנעול – הדגם הסטנדרטי של לוקרים למוסדות מגיע עם קוד או מנעול. ההבדל הוא שהקוד מוטמע בתוך הארון, בעוד הדגם השני דורש שימוש במנעול נפרד. לכן, הקוד מתאים למוסדות שבהם המשתמשים מתחלפים – בעוד המנעול אידיאלי בבתי ספר או במקומות שבהם השימוש הוא על ידי אותם אנשים.

איך בוחרים פתרונות אחסון וקיבול?

השוואה בין פתרונות אחסון על פי המפרט ושיטת ההפעלה יכולה לסייע למי שמתלבט בין הדגמים השונים. לאחר מכן, ניתן להתייעץ עם אנשי מקצוע ולקבל המלצות.

אחרי שאוספים 2-3 המלצות על לוקרים רלוונטיים, ניתן גם לבדוק את מידת ההתאמה שלהם לצרכים הקיימים בשטח. מפה והלאה, כל שנותר הוא לתאם התקנה של מכלי הקיבול והאחסון הנבחרים.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

קישור מקוצר:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *