מה עדיף – העברת דירה באמצעות מנופים או בהובלה ידנית?

לקוחות המתעניינים לגבי העברת דירות או משרדים לוקחים בחשבון בעיקר את השיקול הכלכלי. אך בעוד בעבר האפשרות היחידה שעמדה בפניהם הייתה הובלה ידנית, הכוללת צוות העמסה, משאיות, אחסנה ופריקה, כיום ניתן ליהנות משורה ארוכה של מנופים המיועדים למטרה הזו בדיוק. העברת דירה באמצעות מנופים היא בעלת יתרונות רבים: היא מתאימה להעברת מכולות שלמות, מיועדת לבניינים גבוהים, ועוזרת בהרמת ציוד לאנשי מקצוע כמו חשמלאים וקבלני איטום.

העברת דירה באמצעות מנופים מתבצעת על ידי חברות המתמחות בנושא. ניתן ליצור קשר עם החברות הללו, לקבל הצעת מחיר, ולהשוות אותה עם העלות של הובלה ידנית. במקביל, כדאי לקחת בחשבון את האופן בו השימוש במנופים מוזיל את ההוצאה הכספית:

א. מהירות – העברה באמצעות מנופים מהירה ויעילה יותר מאשר הובלה ידנית. מהירות זו יכולה לבוא לידי ביטוי בחזרה מהירה לשגרה, אשר תבטיח מינימום של נזק כלכלי לעסק או ללקוחות פרטיים.

ב. ציוד – בעזרת מנופים ניתן להבטיח את תקינותו המלאה של הציוד. בין אם מדובר על העברת ציוד כבד כמו פסנתרים, מיטות, ספות וכדומה או על העברת זכוכית עדינה, המנוף הוא כלי הנדסי מתקדם המיועד לעבודות מן הסוג הזה. החיסכון על הובלה ידנית לא תמיד משתלם בטווח הארוך, וכאשר לוקחים בחשבון את ההוצאות על תיקון ציוד שבור. יתרה על כך, חברות המציעות מנופים לטובת העברת דירות או משרדים מספקות גם פוליסת ביטוח ולכן מכסות נזקים בלתי צפויים.

ג. צוות – העברת דירה באמצעות מנופים יכולה להתבצע בעזרת עובד ומנהל עבודה בלבד. לעומת זאת, הובלה ידנית של דירה משפחתית דורשת שלושה או ארבעה עובדים לכל הפחות. זו הובלה מסורבלת ויקרה אשר העלות שלה עבור נותן השירות גבוהה במיוחד. את העלות הזו נהוג לגלגל אל פתחו של הלקוח, אשר נדרש לשלם מאות שקלים. במילים אחרות, העברה של דירה עם כלים מכניים כמו מנופים יכולה להתגלות כאופציה משתלמת גם בטווח הקצר והמיידי.

לא רק למי שגר בקומות גבוהות

מלבד ההיבט הכלכלי, חשוב להדגיש את היבט הנוחות אשר מלווה העברת דירה באמצעות מנופים. כל מי שניסה אי פעם להעביר את הספה המשפחתית, להוציא ארון קיר מתוך הדלת או להוריד טלוויזיה מהחלון עם חבלים יודע כי מדובר על משימה מסובכת. אפילו המובילים המקצועיים ביותר לא יכולים לגרום לפתח הדלת או החלון להתרחב, ולכן לעיתים קרובות מחפשים הלקוחות אחר קיצורי דרך מסוכנים. שימוש במנוף חוסך את המאמץ הזה, ומשפר את איכות ההובלה בעשרות מונים. קשה לכמת את הנוחות הזו למחיר כלכלי, אך אין ספק כי מדובר על יתרון משמעותי וחשוב.

בשורה התחתונה, המנופים עוזרים לביצוע פעולות בכל ענפי התעשייה, ומגיעים כעת גם אל הסקטור הפרטי. מומלץ מאוד לקבל הצעת מחיר על העברת דירה, משרד או תכולה בעזרת מנוף, ולא להסתפק בשירותי ההובלות המסורתיים.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

קישור מקוצר:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *