ארונות אמבטיה מעוצבים

ארונות אמבטיה מעוצבים

ארונות אמבטיה מעוצבים

חדר הרחצה שלנו הוא אחד המקומות הכי חשובים בבית. זהו המקום בו אנו יכולים לבלות קצת זמן עם עצמנו, בלי שיפריעו לנו ויטרידו אותנו וליהנות ממקלחת טובה ומפנקת, מים חמימים שזורמים עלינו בזמן המקלחת וכן מגוון פעולות נוספות שלאחר סגירת דלת האמבטיה נוכל לעשות בפרטיות, לדוגמה: העברת חוט דנטלי, שעווה, מריחת קרם, להסתרק בנחת אחרי המקלחת מול המראה (הנשים מבנינו יודעות שזה פרויקט 🙂 ) ועוד. כמובן שכדי להכיל את כל הציוד האישי הזה וכן ציוד ואבזור לחדר האמבטיה ולרחצה – יש ארונות אמבטיה מעוצבים שניתן לבחור מהם בהתאם לצרכים שלנו.

סוגים שונים של ארונות לאמבטיה:

  • ארון רצפתי – ארון אמבטיה מעוצב המגיע עד הרצפה, ללא רגליים התומכות בו והוא מתיישב למעשה על חלקו התחתון של הארון המשמש כבסיס. לארונות אלה יתרון בזה שלא צריך לנקות תחתיהם, אם יש לכם בעלי חיים בבית הם לא ירוצו ויתחבאו תחתיהם וכן פחות מקומות לתחזוקה מבחינת ניקיון. החיסרון הוא כמובן שתצטרכו להיזהר מלהרטיב את הארון כאשר תשתפו את הרצפה בחדר הרחצה. אלא אם כן מדובר בארון פלסטיק או מחומר דוחה רטיבות.
  • ארון עם רגליים – ארונות אמבטיה מעוצבים העומדים על רגליים. לעתים רבות הרגליים הן חלק בלתי נפרד מהעיצוב של הארונות. אלה מתאימים כאשר רוצים לשמור על דלתות הארון ונוהגים לשטוף הרבה את רצפת המקלחת והמים עשויים להציף את תחתית הארון ולגרום לעובש.
  • ארון תלוי – סגנון יפה של ארונות מעוצבים לאמבטיה החוסכים לכם רגליים או העמדה של הארון ישירות על הרצפה. מאפשרים שטיפה נוחה ויעילה של הרצפה ללא מגע עם הארון ומגיעים בעיצובים מדהימים לא פחות יפים מיתר ארונות האמבטיה. החיסרון הוא שלא כדאי להעמיס משקל בתוך הארונות הללו כיוון שאלה תלויים על הקיר.

מה חשוב לנו בארון האמבטיה שלנו?

יש כמה דברים החשובים לנו בארון האמבטיה. סביר להניח שהדבר הראשון שנרצה להתחשב בו הוא עיצוב הארון. חשוב שהעיצוב והצבעים של הארון יתאימו לקירות, לקרמיקה וליתר העיצובים והסגנונות שבחדר הרחצה שלנו. יתרה מכך נרצה להתחשב בגודל המגירות, כמות המגירות והמבנה שלהן שזה מה שישפיע על שטחי האחסון שלנו ועמידה בצרכים שלנו. ישנם ארונות אמבטיה הכוללים מגירות ודלתות, ארונות אמבטיה שהם רק מגירות או ארונות שהם רק דלתות. לבסוף נרצה להתחשב גם בסוג השיש ומבנה הכיור והברז המחוברים אל ארון האמבטיה וכמובן אל עיצוב ונוחות הידיות של המגירות והדלתות של הארון.

איך לבחור ארונות אמבטיה מעוצבים לחדר הרחצה שלנו?

מלבד כל הדברים שאמרנו שכדאי להתחשב בהם נרצה גם להתחשב במחיר של ארון האמבטיה שלנו, בסוג החומר ממנו עשוי הארון כמובן (צריך לזכור שחדר הרחצה הוא חדר שסופג הרבה לחות) ובגודל הארון והמיקום שלו בחדר האמבטיה כמובן. לפרטים נוספים והתייעצות בנוגע לארון האמבטיה שלכם צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

קישור מקוצר:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *