כמה עולה מטבח יוקרתי?

האם מטבחים יוקרתיים הם באמת מטבחים יקרים במיוחד? תלוי את מי שואלים, תלוי מי מעצב. מטבח יוקרתי נדמה כשם גנרי למטבחים שנראים יקרים בגלל המראה הקפדני שלהם, הנטייה שלהם להשתמש לא רק בחומרים משובחים אלא גם לשדר אורח חיים נון-שלנטי ולא מתאמץ במיוחד, חיים קלים וטובים על המסלול המהיר. כמה עולים מטבחים כאלה בעצם ולמה השתרשה האמונה שהם חייבים להיות יקרים מאוד? יכול להיות שתגלו שמטבח יוקרתי באמת נחשב ליקר רק בגלל מרכיבים מסוימים שאותם תתעקשו להכניס, כמו מכשור ואבזור יקרים במיוחד, או פתרונות יצירתיים וחשיבה מחוץ לקופסה שלא בהכרח תאים לצרכים שלכם אבל נראית טוב.

מינימליזם רק בקווים

מטבחים יוקרתיים אכן יכולים להגיע לסכומים גבוהים במיוחד בגלל החומרים המעולים שבהם עושים שימוש. מראה מהוקצע, מלוטש ונקי בקווים חסכניים, מאופקים, שהיופי המרהיב שלהם מתבטא דווקא ביעילות של העיצוב. מטבחים יוקרתיים שכאלה הם בדרך כלל המילה האחרונה במגזיני העיצוב משום שהטרנדים העיצוביים המקוריים מגיעים כיום במהירות לכל מקום ללא גבולות. מטבח יוקרתי יכול להיות יקר אם החומרים והארונות מיובאים מחו"ל, ואם הוא מאובזר לעייפה בכל החידושים הדיגיטליים האחרונים, כך שיאפשר תפעול מינימלי. תחזוק מטבח יוקרתי כזה מחייב לשמור עליו ועל החומרים הרגישים שלו ולכן כדאי לשקול אם הוא מתאים לאורח החיים של המשפחה שלכם. עם זאת ניתן לעצב מטבח יוקרתי גם במחירים זולים יותר מבלי להתפשר על איכות.

מה עוד עולה בו כל כך הרבה?

המעצב והמוניטין שלו, קודם כל. עיצוב מטבח יוקרתי דורש מומחיות שכמוה ניתן לשכור רק במחיר מלא. זה מתחיל בכך. מעצב שחותם על העיצוב שלו הוא שם דבר שיש לשלם עבורו. הרי כל הסיפור של מטבח יוקרתי הוא להתגאות במי שעיצב אוו, אם תאהבו זאת או לא. רצוי לוודא שהעיצוב שעליו חתום המעצב שלכם בסופו שלדבר לטעמכם ואתם לא מזמינים אותו רק בגלל השם שלו. מטבח יוקרתי יעלה לכם המון אם גם תתעקשו על בנייה מיוחדת ומקורית במיוחד, חיפוי וריצוף בחומרים יקרים במיוחד בגלל המראה הייחודי. חומרים הם חלק ניכר מההוצאה על מטבח יוקרתי וכדאי לשקול אם אפשר להגיע לאותו מראה בצורה אחרת, יקרה פחות.

מטבח יוקרתי בסופו של דבר הוא מטבח מוקפד, מעוצב, עשוי מחומרים איכותיים המאורגן באופן חכם ומתוחכם. בחברות מטבחים מובילות תוכלו למצוא מטבחי יוקרה מתוצרת מקומית אשר יתנו לכם את כל זה ועוד, כדי שאתם תכניסו את היוקרה אליכם הביתה.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

קישור מקוצר:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *