כיצד לבחור קבלני ניסור בטון?

ניסור קיר בטון, הינה משימה מורכבת, ודורשת מקצועיות רבה. לעיתים, יהיו חוטי חשמל או צינורות בקיר אותו מנסרים, ולשם כך, חייבים לקחת איש מקצוע שיבצע את העבודה בדייקנות רבה, מבלי לגרום לנזקים.

לשם כך, חשוב מאוד להשקיע זמן ובירור, בעת בחירת קבלן ניסור הבטון. במאמר זה, ניתן נקודות חשובות שיסייעו בבחירת קבלן ניסור בטון מקצועי:

האם יש לו תעודות והסמכות נדרשות: האם הוא קבלן מוסמך, היכן למד את המקצוע? האם הוא רשום? אסור לקחת בשום פנים ואופן קבלן ניסור בטון שאינו מוסמך ולא רשום, ואין בידו תעודות מתאימות.
לשאול חברים וידידים או בני משפחה שביצעו עבודות דומות- אין חכם כבעל הניסיון. אם יש לך חברים, מכרים, קרובי משפחה, או מקום שאתה מכיר אישית, שביצע עבודה של ניסור בטון, מומלץ לברר איתם מי ביצע להם את העבודה, והאם היו מרוצים. חשוב לברר את הנקודות הבאות: א. כמה זמן לקח לבעל המקצוע
ב. האם השתמש בציוד מקצועי לקידוח הבטון

ג. האם השתמש בציוד מקצועי כדי לבדוק האם הקיר מכיל חוטים או צנרת

ד. כיצד טיפל בחוטים או צנרת בזמן הקידוח

שנות ניסיון- חשוב מאוד לברר כמה שנות ניסיון יש לקבלן. לא מומלץ לקחת קבלן ניסור בטון מתחיל.
לבדוק באינטרנט האם הוגשו עליו תביעות, או האם יש עליו חוות דעת שליליות- האינטרנט, הינו כלי חשוב מאוד לברור מידע על קבלן. כאשר מקליקים בגוגל את שם הקבלן, יש לשים לב מה מופיע. קבלן שתוצאות החיפוש הראשונות עליו, הן מידע על תביעות שהוגשו נגדו, אסור לקחת בשום פנים ואופן. אם קבלן ביצע טעויות חמורות שהביאו לתביעות נגדו, ניתן יהיה לראות זאת בתוצאות חיפוש הראשונות בגוגל. מומלץ גם להיכנס לאתר "תקדין" ולבדוק האם הוגשו תביעות נגד הקבלן.
ביקור במקומות בהן עבד- חשוב לברר על מקומות בהן הקבלן ביצע עבודה, ולבקש מבעל המקום חשבונית מס שתעיד שאכן בוצעה במקום עבודה על ידי הקבלן. חשוב לראות בעיניים את תוצאת העבודה. בשיחה עם בעלי המקום, יש לברר את הנקודות שהוזכרו בסעיף 1.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

קישור מקוצר:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *